Największe magazyny kamienia w Polsce

Follow Us

Image Alt
  /  Zastosowanie płytek

Zastosowanie płytek kamiennych

Idealna alternatywa dla wszystkich materiałów sztucznych. Kamienie naturalne, w zależności od ich rodzaju, mogą być stosowane zarówno na zewnątrz domu , jak i wewnątrz budynku.

Płytki kamienne to idealne rozwiązanie dla osób chcących nadać wnętrzu wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. W ofercie posiadamy płytki z kamienia naturalnego o dużym zróżnicowaniu kolorystycznym. W zależności od charakteru wnętrza i efektu, jaki chcemy uzyskać, możemy zdecydować się na takie zastosowanie płytek, którego kolorystyka jest jednolita oraz takie, które posiada większe zróżnicowanie względem faktury, struktury i użyleń.

Płytki granitowe to idealne rozwiązanie dla tych, którzy oprócz estetyki kładą nacisk na funkcjonalność. Z uwagi na bardzo dobre parametry związane z twardością, spoistością i minimalną nasiąkliwością, wszystkie granity są mrozoodporne, co oznacza, że możemy stosować je na zewnątrz obiektów.

Płytki marmurowe – od wieków cenione są za ich charakter, wyjątkowość i nietuzinkowość, a także za ich funkcjonalność i szerokie zastosowanie płytek. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę płytek w różnorodnych wymiarach oraz o wykończeniach polerowanych czy szczotkowanych.

płytki marmurowe